Cup - Football -  Czech Republic

Cup

  • Latest results
  • Show more matches
    • Round 1
    • Round 1
    • Round 2
    • Round 3
    • Quarterfinals
    • Semifinals
    team logoAritma Prague
     
    team logoN. Byskovice
     
    04:08ARI-N. Details
    team logoFK Ostrov
     
    team logoRakovnik
     
    04:08FK -RAKDetails
    team logoFC Olesnice
     
    team logoSan Sumperk
     
    28:07FC -SANDetails
    team logoSlovan Rosice
     
    team logoDosta Bystrc Kninicky
     
    28:07SLO-DOSDetails
    team logoZdar Nad Sazavou
     
    team logoFC Slovan Havlickuv Brod
     
    28:07ZDA-FC Details
    team logoPencin Turnov
    1
    team logoPolaban Nymburk
    0
    05:08PEN-POL1:0Details
    team logoFC Horky Nad Jizerou
    2
    team logoMotorlet
    0
    05:08FC -MOT2:0Details
    team logoFC Jilove
     
    team logoLitomerice
     
    05:08FC -LITDetails
    team logoFK Jindrichuv Hradec 1910
     
    team logoTJ Tatran Sedlcany
     
    04:08FK -TJ Details
    team logoDetmarovice
    0
    team logoHavirov
    1
    29:07DET-HAV0:1Details
    team logoHermanice
     
    team logoOdra
     
    28:07HER-ODRDetails
    team logoTj Baník Nove Sedlo
     
    team logoKladno
     
    05:08TJ -KLADetails
    team logoBanik Sous
     
    team logoViktoria Marianske Lazn
     
    05:08BAN-VIKDetails
    team logoApos
     
    team logoLisen
     
    28:07APO-LISDetails
    team logoTJ Prestice
     
    team logoMeteor Prague
     
    04:08TJ -METDetails
    team logoFC Rokycany
     
    team logoKlatovy 1898
     
    04:08FC -KLADetails
    team logoFK Dukla Jizni Mesto
     
    team logoHostoun
     
    05:08FK -HOSDetails
    team logoTJ Tatran Rakovnik
     
    team logoFC Chomutov
     
    05:08TJ -FC Details
    team logoFK Olympie Brezova
     
    team logoAdmira Praha
     
    04:08FK -ADMDetails
    team logoTJ Druzstevnik Velky Beranov
     
    team logoPolna
     
    29:07TJ -POLDetails
    team logoAfc Humpolec
     
    team logoZdirec N D
     
    29:07AFC-ZDIDetails
    team logoHranice
    0
    team logoSokol Usti
    0
    28:07HRA-SOK0:0Details
    team logoFK Bospor Bohumin
     
    team logoHlucin
     
    28:07FK -HLUDetails
    team logoN. Byskovice
     
    team logoSlovan Velvary
     
    15:08N. -SLODetails
    team logoRakovnik
    0
    team logoBanik Sokolov
    4
    15:08RAK-BAN0:4Details
    team logoSan Sumperk
     
    team logoUnex Unicov
     
    15:08SAN-UNEDetails
    team logoSlovan Rosice
    3
    team logoHodonin
    1
    15:08SLO-HOD3:1Details
    team logoZdar Nad Sazavou
     
    team logoZbrojovka BRNO
     
    22:08ZDA-ZBRDetails
    team logoPencin Turnov
     
    team logoStechovice
     
    15:08PEN-STEDetails
    team logoFC Horky Nad Jizerou
     
    team logoDobrovice
     
    15:08FC -DOBDetails
    team logoLitomerice
    2
    team logoVarnsdorf
    0
    15:08LIT-VAR2:0Details
    team logoFK Jindrichuv Hradec 1910
     
    team logoDynamo Ceske Budejovice
     
    21:08FK -DYNDetails
    team logoHavirov
    1
    team logoOdra
    3
    15:08HAV-ODR1:3Details
    team logoSK Jiskra Rymarov
     
    team logoTrinec
     
    14:08SK -TRIDetails
    team logoKladno
    2
    team logoKarlovy Vary
    0
    15:08KLA-KAR2:0Details
    team logoViktoria Marianske Lazn
    1
    team logoUsti Nad Labem
    4
    21:08VIK-UST1:4Details
    team logoLisen
    1
    team logoProstejov
    0
    15:08LIS-PRO1:0Details
    team logoTJ Prestice
     
    team logoDomazlice
     
    15:08TJ -DOMDetails
    team logoKlatovy 1898
    1
    team logoMas Taborsko
    2
    14:08KLA-MAS1:2Details
    team logoHostoun
     
    team logoVysehrad
     
    15:08HOS-VYSDetails
    team logoTJ Tatran Rakovnik
     
    team logoLoko Vltavin
     
    14:08TJ -LOKDetails
    team logoAdmira Praha
    1
    team logoKraluv Dvur
    0
    15:08ADM-KRA1:0Details
    team logoPolna
    6
    team logoAfc Humpolec
    1
    15:08POL-AFC6:1Details
    team logoHranice
     
    team logoFK Bospor Bohumin
     
    15:08HRA-FK Details
    team logoSlovan Velvary
    0
    team logoBanik Sokolov
    1
    28:08SLO-BAN0:1Details
    team logoUnex Unicov
    0
    team logoBanik Ostrava
    2
    28:08UNE-BAN0:2Details
    team logoSlovan Rosice
    0
    team logoZbrojovka BRNO
    2
    05:09SLO-ZBR0:2Details
    team logoStechovice
    1
    team logoSlovan Liberec
    5
    05:09STE-SLO1:5Details
    team logoDobrovice
    0
    team logoBohemians 1905
    3
    29:08DOB-BOH0:3Details
    team logoLitomerice
    0
    team logoDynamo Ceske Budejovice
    2
    29:08LIT-DYN0:2Details
    team logoOdra
    0
    team logoTrinec
    4
    04:09ODR-TRI0:4Details
    team logoKladno
    1
    team logoUsti Nad Labem
    2
    04:09KLA-UST1:2Details
    team logoLisen
    0
    team logoKarvina
    4
    29:08LIS-KAR0:4Details
    team logoDomazlice
     
    team logoMas Taborsko
     
    28:08DOM-MASDetails
    team logoHostoun
     
    team logoLoko Vltavin
     
    29:08HOS-LOKDetails
    team logoAdmira Praha
    0
    team logoTeplice
    6
    29:08ADM-TEP0:6Details
    team logoPolna
    2
    team logoHranice
    1
    29:08POL-HRA2:1Details
    team logoBanik Sokolov
    1
    team logoBanik Ostrava
    2
    25:09BAN-BAN1:2Details
    team logoZbrojovka BRNO
    0
    team logoSlovan Liberec
    1
    26:09ZBR-SLO0:1Details
    team logoBohemians 1905
    1
    team logoDynamo Ceske Budejovice
    0
    03:10BOH-DYN1:0Details
    team logoSigma Olomouc
    7
    team logoTrinec
    0
    26:09SIG-TRI7:0Details
    team logoSlavia Praha
    2
    team logoUsti Nad Labem
    0
    26:09SLA-UST2:0Details
    team logoKarvina
    2
    team logoMas Taborsko
    0
    10:10KAR-MAS2:0Details
    team logoLoko Vltavin
    1
    team logoTeplice
    2
    26:09LOK-TEP1:2Details
    team logoPolna
    1
    team logoSparta Prague
    4
    02:10POL-SPA1:4Details
    team logoBanik Ostrava
    1
    team logoSlovan Liberec
    0
    03:04BAN-SLO1:0Details
    team logoBohemians 1905
    1
    team logoSigma Olomouc
    0
    03:04BOH-SIG1:0Details
    team logoSlavia Praha
    5
    team logoKarvina
    0
    02:04SLA-KAR5:0Details
    team logoTeplice
    1
    team logoSparta Prague
    2
    02:04TEP-SPA1:2Details
    team logoBanik Ostrava
    1
    team logoBohemians 1905
    0
    24:04BAN-BOH1:0Details
    team logoSlavia Praha
    3
    team logoSparta Prague
    0
    24:04SLA-SPA3:0Details
      
    Cup championship held by Czech Republic.
    As of 15.12.2019, draw shows that football clubs are in the following intermediate zones:

    Semifinals - Banik Ostrava, Bohemians 1905

    Semifinals - Slavia Praha, Sparta Prague

    On 777score.pk source you can have constant access to football schedule and Cup (Czech Republic) live matches.
    Follow Cup (Czech Republic) live standings, discover match results, team statistics quickly, and watch football online at 777score.pk